Kontakt

Vi holder til i Grenseveien 82 på Helsfyr i Oslo men foretar kontroller og holder kurs i hele Norge.

Kontaktpersoner:
Daglig leder: Øyvind Jørstad – 40 40 68 62
oyvind@ikess.no

Kurs og kompetanseansvarlig: Egil Holter Sæthre – 98 02 40 88
egil@ikess.no

El-kontroll, sluttkontroll, feilsøking og termografering, nettanalyse,  reparasjon av varmekabel:
Øivind Olsen – 46 81 39 92
oivind.olsen@ikess.no

Ole Tosten Tjernstad – 48 31 32 83
ole@ikess.no

Jan Olav Førsund – 95 91 81 42
jan@ikess.no

Kurskoordinator: Andrea Sæthre – 90 52 68 65
andrea@ikess.no

Kurskoordinator: Maria Malvik -920 14 764
maria@ikess.no

Kurskoordinator: Cathrine Jørstad – 95 07 75 66
cathrine@ikess.no